Luxrad Scala New fürdőszoba radiátor dekoratív 123x50 cm fehér SCN123005009003
Termék száma SCN123005009003
  • Márka: Luxrad
  • Serie: Scala New
  • Szín: fehér
  • Változat: dekoratív, íves
  • Magasság [cm]: 123
  • Szélesség [cm]: 50
Magasság [cm]
Magasság [cm]
Elérhetőség: 21 napon belül
Betöltés...
Fizetési Módok
Utánvét Átutalás
Termékleírás
Szabványos csatlakozás: ZD
Teljesítmény: 546 W (75/65/20 °C)
Magasság: 1230 mm
Szélesség: 500 mm
Szín: fehér
Üzemi nyomás: 7 bar
Függőleges kollektorok: négyzet alakú 30 x 50 mm
Vízszintes csövek: trapéz alakú 12 x 60 mm