Luxrad Atria ZDC fürdőszoba radiátor dekoratív 87x70 cm | ATR8707007016ZDC
Termék száma ATR8707007016ZDC
  • Márka: Luxrad
  • Serie: Atria ZDC
  • Szín: egyéb
  • Változat: dekoratív
  • Magasság [cm]: 87
  • Szélesség [cm]: 70
Magasság [cm]
Szélesség [cm]
Magasság [cm]
Szélesség [cm]
Elérhetőség: 21 napon belül
Betöltés...
Fizetési Módok
Utánvét Átutalás
Termékleírás
Szabványos csatlakozó: ZDC
Teljesítmény: 329W
Magasság: 870 mm
Szélesség: 700 mm
Függőleges elosztók: 30 x 30 mm-es négyzet alakúak
Vízszintes csövek: szögletes 30 x 30 mm