Luxrad Atria ZDC fürdőszoba radiátor dekoratív 171x70 cm fehér ATR17107009003ZDC
Termék száma ATR17107009003ZDC
  • Márka: Luxrad
  • Serie: Atria ZDC
  • Szín: fehér
  • Változat: dekoratív
  • Magasság [cm]: 171
  • Szélesség [cm]: 70
Magasság [cm]
Szélesség [cm]
Magasság [cm]
Szélesség [cm]
Elérhetőség: 21 napon belül
Betöltés...
Fizetési Módok
Utánvét Átutalás
Termékleírás
Szabványos csatlakozás: ZDC
Teljesítmény: 625 W
Magasság: 1710 mm
Szélesség: 700 mm
Függőleges gyűjtők: négyzetes 30 x 30 mm
Vízszintes csövek: négyzetes 30 x 30 mm