Luxrad Atakama fürdőszoba radiátor dekoratív 149.5x70 cm | ATA14957007016
Termék száma ATA14957007016
  • Márka: Luxrad
  • Serie: Atakama
  • Szín: egyéb
  • Változat: dekoratív
  • Magasság [cm]: 149.50
  • Szélesség [cm]: 70
Magasság [cm]
Szélesség [cm]
Magasság [cm]
Szélesség [cm]
Elérhetőség: 21 napon belül
Betöltés...
Fizetési Módok
Utánvét Átutalás
Termékleírás
Szabványos csatlakozások: ZDL, ZDP
Teljesítmény: 994 W
Magasság: 1495 mm
Szélesség: 700 mm
Függőleges elosztók: kerek Ø 30
Vízszintes panelek: téglalap alakú 8 x 70 mm