Villeroy & Boch ViClean mosótál függő perem nélkül fehér V0E200R1
Termék száma V0E200R1
  • Márka: Villeroy & Boch
  • Serie: ViClean
  • Változat: mosó wc ülőkével
  • Telepítés: függő
  • Szín: fehér
  • Perem típusa: perem nélkül
  • Védőbevonat: igen
  • Hossz [cm]: 59.50
  • Szélesség [cm]: 38.50
Elérhetőség: rendelésre
Betöltés...
Fizetési Módok
Utánvét Átutalás
Termékleírás
- mosdó, perem nélküli
- falra szerelhető
- tölcsér alakú WC-csésze
- bidé funkcióval
- szín: Weiss Alpin
- védőbevonat: CeramicPlus
- anyag: szaniter kerámia
- mosófej anyaga: Quaryl®
- WC-ülés: Duroplast
- Szélesség: 385 mm
- Mélység: 595 mm
- magasság: 400 mm
- öblítési térfogat: 3 / 4,5 l
- forma: ovális
- kíméletes, hatékony szárítás a ComfortDry funkciónak köszönhetően
- a beépített érzékelő érzékeli, amikor a WC-t használják, és csak akkor aktiválja a funkciót
- távirányító
- fedeles ülőke
- szerelőkészlet
- vízcsatlakozó készlet
- automatikus leeresztő rendszerrel (SoftClosing)
- levehető WC-üléssel (QuickRelease)
- melegvíz-csatlakozással
- hátsó mosófunkcióval
- női mosó funkcióval
- kényelmes mosással
- meleg levegő áramlással
- állítható zuhanynyomás
- állítható zuhanynyomás
- állítható zuhanyvíz hőmérséklettel
- állítható mosófej pozícióval
- automatikus fúvókák elő- és utótisztításával
- InvisibleJet technológiával
- alkalmazásvezérléssel
Áram- és vízcsatlakozást kell biztosítani. Csak 0,1 MPa (dinamikus) és 1,0 MPa (statikus) nyomás tartományban használható. Csak 10 °C és 35 °C közötti vízhőmérsékleten üzemeltethető. 2,4 mmol/l (≥14°dH) vagy annál nagyobb vízkeménység esetén vízlágyító használata ajánlott.