Terma Mantis fürdőszoba radiátor dekoratív 156x54 cm fehér WZMAE156054K916S8U
Termék száma WZMAE156054K916S8U
  • Márka: Terma
  • Serie: Mantis
  • Szín: fehér
  • Változat: dekoratív, íves
  • Magasság [cm]: 156
  • Szélesség [cm]: 54
  • Teljesítmény [Watt]: 742
  • Telepítés: alsó
  • EAN: 5901804157417
  • Súly csomagolással együtt [kg]: 22.610
Gyártása megszűnt
Termékleírás
- magasság: 1560 mm
- szélesség: 540 mm
- hőteljesítmény 75/65/20ºC: 742 W
- alsó csatlakozás S8 bal oldali egyfuratos csatlakozás
- beépített fűtőtesttel Egy
- fűtőteljesítmény: 800 W