Terma Dexter fürdőszoba radiátor dekoratív 122x50 cm fehér WGDEX122050K916ZX
Termék száma WGDEX122050K916ZX
  • Márka: Terma
  • Serie: Dexter
  • Szín: fehér
  • Változat: dekoratív, íves
  • Magasság [cm]: 122
  • Szélesség [cm]: 50
  • Teljesítmény [Watt]: 541
  • Csatlakozási távolság [cm]: 5
  • Telepítés: alsó
  • EAN: 5907722060150
Gyártása megszűnt
Termékleírás
- anyag: acél
- csatlakozások: 1/2"
- felszereltség: szellőzőnyílás, rögzítőkonzolok tágulási csavarokkal együtt
- kivitel: porfesték
- üzemi nyomás: 0,8 MPa-ig
- üzemi hőmérséklet: 95°C-ig
- magasság: 1220 mm
- szélesség: 500 mm
- csatlakozótípus ZX alsó középső csatlakozó 50 mm távolsággal