Luxrad Perseid elektromos fűtés 115x53 cm fehér PER11505309003ERG
Termék száma PER11505309003ERG
  • Márka: Luxrad
  • Serie: Perseid
  • Magasság [cm]: 115
  • Szélesség [cm]: 53
  • Teljesítmény [Watt]: 392
  • Szín: fehér
  • EAN: 2019990053888
  • Garancia [hónapok]: 24
  • A gyártó adatai:
    Több
Elérhetőség: 21 napon belül
Betöltés...
Fizetési Módok
Utánvét Átutalás
Termékleírás
- elektromos fűtőtest
- magasság: 1150 mm
- szélesség: 530 mm
- függőleges kollektorok: négyzet alakú 30 x 30 mm
- vízszintes csövek: ovális lapos rúd 30 x 10 mm
- fűtőteljesítmény: 400W
- hőteljesítmény: 392W
- kivitel: porszórt, alacsony széntartalmú acél
- szín: fehér RAL9003
- rögzítőkonzolok: a radiátorral együtt egy készlet a falra szereléshez
- üzemi nyomás 7 bar
- maximális hőmérséklet: 95°C