Luxrad Nobile Elektro elektromos fűtés 111x50 cm fehér NOB11105009003ERG
Termék száma NOB11105009003ERG
  • Márka: Luxrad
  • Serie: Nobile Elektro
  • Magasság [cm]: 111
  • Szélesség [cm]: 50
  • Teljesítmény [Watt]: 400
  • Szín: fehér
  • EAN: 5905359252214
  • Méretek csomagolással együtt: 50 x 111 x 10 cm
  • Súly csomagolással együtt [kg]: 11.600
  • Garancia [hónapok]: 72
Elérhetőség: 21 napon belül
Betöltés...
Fizetési Módok
Utánvét Átutalás
Termékleírás
- javasolt fűtőteljesítmény: 400W
- a fűtőtest hőteljesítménye: 339W
- magasság: 1110 mm
- szélesség: 500 mm
- szín: fehér
- üzemi nyomás: nyomás: 4 bar
- függőleges gyűjtőcsövek: négyzet alakú 30 x 30 mm
- vízszintes csövek: téglalap alakú panelek 7 x 80 mm