Geberit Sigma öblítő gomb piszoárhoz fekete 116.016.DW.5
Termék száma 116016DW5
  • Márka: Geberit
  • Serie: Sigma
  • Szín: fekete
  • Anyag: műanyag, galvanizált
  • Változat: piszoárhoz
  • EAN: 4025416194248
  • Méretek csomagolással együtt: 25 x 6 x 30 cm
  • Súly csomagolással együtt [kg]: 0.786
  • Garancia [hónapok]: 24
  • A gyártó adatai:
    Több
Siessen, már csak ennyi maradtt: 1 db
Betöltés...
Fizetési Módok
Utánvét Átutalás
Termékleírás
- a piszoárok kézi öblítésű működtetéséhez
- frontális működtetésű piszoárok működtetőpaneleibe való beépítéshez
- felső működtetésű piszoárok szerelvényeibe történő beépítéshez
- a rejtett szerelvényekhez tartozó piszoárok szerelődobozába történő beépítéshez
- kézi öblítőgomb
- kényszermentes
- az ügyféltöltés vastagsága legfeljebb 4 mm
- a gomb felengedése elindítja az öblítési folyamatot
- öblítési idő beállítása légfúvókákkal (pneumatikus)
- fémből készült működtető gomb biztonsági zárral
- öntött cink/műanyag
- rAL 9005 fekete
Műszaki adatok:
- tolóerő < 12 N
- áramlási sebesség/ 1 bar áramláskorlátozó nélkül: 0,3 l/s
- áramlási sebesség/ 1 bar áramláskorlátozóval: 0,24 l/s
- üzemi nyomás 1-8 bar
- maximális vizsgálati víznyomás 16 bar
- maximális levegő/ inert gáznyomás 3 bar
- maximális üzemi vízhőmérséklet 30 ºC
- a levegő relatív páratartalma < 100 %