Excellent Caldo termosztatikus kombinált szelep GREX.CA50.P.ZT.WH
Termék száma GREXCA50PZTWH
  • Márka: Excellent
  • Serie: Caldo
  • Változat: szett
  • EAN: 5903357266080
  • Méretek csomagolással együtt: 9 x 6 x 19 cm
  • Súly csomagolással együtt [kg]: 1.060
  • Garancia [hónapok]: 24
  • A gyártó adatai:
    Több
Elérhetőség: 7 napon belül
Betöltés...
Fizetési Módok
Utánvét Átutalás
Termékleírás
Caldo készlet integrált termosztátos fejjel, jobbra, fehér GREX.CA50.P.ZT.WH
Caldo termosztatikus készlet alsó csatlakozással, 50 mm-es osztástávolsággal. Lehetővé teszi a hőmérséklet pontos szabályozását és a vízáramlás szabályozását a fűtési rendszer optimális teljesítményének biztosítása érdekében.
A készlet tartalma:
  • 1 x integrált szögcsatlakozó (bal vagy jobb oldali változatban kapható)
  • 1 x termosztatikus fej
  • 2 x ½"x ¾" redukáló mellbimbó
  • szerelvénykészlet PEX 16x2 és 15x1 mm-es rézcsövekhez
  • összeszerelési útmutató
  • sárgarézből készült
  • szerelési oldal: bal
  • csatlakozási távolság 5 cm
  • termosztatikus: igen
  • min. beállítás "*": 6 °C
  • optimális hőmérséklet "3": 20 °C
  • beállítási hőmérséklet-tartomány 6-32 °C
  • teljes válaszidő 16 perc
  • maximális üzemi nyomás: 10 bar
  • max. nyomáskülönbség: 1 bar
  • max: 50 °C