Excellent Caldo háromtengelyes termosztatikus szelep króm GREX.CA10.P.TTG.CR
Termék száma GREXCA10PTTGCR
  • Márka: Excellent
  • Serie: Caldo
  • Szín: króm
  • Változat: szett
  • EAN: 5903357266127
  • Méretek csomagolással együtt: 9 x 6 x 19 cm
  • Súly csomagolással együtt [kg]: 1.000
  • Garancia [hónapok]: 24
  • A gyártó adatai:
    Több
Elérhetőség: 7 napon belül
Betöltés...
Fizetési Módok
Utánvét Átutalás
Termékleírás
A készlet tartalma:
  • 1 x axiális termosztatikus szelep (bal vagy jobb oldali)
  • 1 x axiális elzárószelep (balra vagy jobbra)
  • 1 x termosztatikus fej
  • szerelvénykészlet PEX 16x2 és 15x1 mm-es rézcsövekhez
  • összeszerelési útmutató
  • sárgarézből készült
  • szerelési oldal: jobbra
  • csatlakozási távolság 5 cm
  • termosztatikus: igen
  • min. beállítás "*": 6 °C
  • optimális hőmérséklet "3": 20 °C
  • beállítási hőmérséklet-tartomány 6-32 °C
  • teljes válaszidő 16 perc
  • maximális üzemi nyomás: 10 bar
  • max. nyomáskülönbség: 1 bar
  • max: 50 °C